Кредит на карту став ще доступнішим

Кредит на карту став ще доступнішим
10 лип. 2018

ПриватБанк пропонує нову послугу. Тепер кожен клієнт може самостійно оформити кредит в терміналі самообслуговування і отримати гроші на свою карту.

Кредит на карту став ще доступнішим

Клієнт може отримати на карту Універсальна або Карту для виплат кредитні кошти у розмірі від 300 грн. Для цього достатньо в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку увійти в меню “Банківські послуги” та вибрати кнопку “Миттєва розстрочка”. Необхідно лише авторизуватися по карті або по номеру телефону, вибрати суму та карту для зарахування. Гроші будуть зараховані на карту протягом 15 хвилин.

Скористатися отриманою в кредит сумою можна на власний розсуд - наприклад, розплатитися карткою за путівку на відпочинок або оплатити в магазині товар, зняти готівку і взяти з собою на відпочинок.

Але це ще не все. Якщо з'явилася необхідність провести платіж на чужу карту або оплатити комунальні послуги від 1000 грн, а на рахунку на даний момент немає необхідної суми, то тепер клієнт зможе оформити розстрочку на цей платіж. Достатньо лише підтвердити своє погодження в випадаючому меню, і платіж одразу буде проведено без будь-яких комісій.